SOSYAL MEDYA

Twitter Gizli Hesap Görme 2022 (Güncel)

Twitter, yeni şeyler bulmak ve sevdiğiniz kişilerden ve ilgilendiğiniz konulardan haberdar olmak için en iyi yoldur. Twit aracılığıyla bilgi paylaşımı yapan bir sosyal medya platformudur. Aynı zamanda gezegenin her yerindeki insanlar tarafından kullanılan ve takip edilen popüler sosyal medyalardan biridir. Ancak bazı durumlarda kullanıcıların çoğu, Twitter’daki kişiyi takip etmeden twitter gizli hesap görme anlamak istiyor. O insanlardan biriyseniz, o zaman doğru yerdesiniz. Burada, twitter gizli hesap görme 2022 konusundan bahsedeceğim.

Twitter Gizli Hesap Görme 2022 (Güncel)

Peki, Twitter Gizli hesap Görme Ne İşimize Yarar?

Twitter, ilginç insanlarla iletişim kurmak ve yeni bilgiler öğrenmek için gerçekten mükemmel bir kaynak olabilir. Ayrıca, trendler  hakkında güncel bilgi sahibi olmak için twitter gizli hesap görme işimize yarayabilir. Bununla birlikte, bazen bir kişinin profilini “takip etmeyi bırakmak” zorunda kalabiliriz. Yine de tanıyabileceğiniz kişilerin yeni güncellemelerini okumak isteyebilirsiniz.

Bu yüzden, burada sizi bilgilendirmek için buradayım, twitter’da takip etmeden twitter gizli hesap görme  gerçekten çok basit. Kullanıcılar isterlerse tweetlerini herkese açık hale getirmeyi tercih edebilirler. Böylece herkes onları görebilir. Ayrıca, kullanıcılar tweet’lerini yalnızca onaylı takipçilerin görebileceği şekilde korumalı hale getirebilir. Bu nedenle, insanların çoğu gizli tweet’leri görüntülemenin yollarını bilmek istiyor. Bazı kullanıcılar, stratejik veya ticari açıdan hassas bilgiler içeren tweet’leri yalnızca yakın iş bağlantılarının görebilmesi için tweet’lerini gizliye alırlar.

Twitter Gizli Hesap Görme 2022 (Güncel)

Genel olarak bakıldığında, bir Twitter kullanıcılarının gizli tweet’lerine izinleri olmadan erişmenin zor ve hızlı bir yolu yoktur. Bu nedenle,gizli tweet’lere bakmak istiyorsanız, kullanıcıyı takip etmeli ve takip isteğinizi onaylamasını beklemelisiniz. Kullanıcılar ayrıca tweet’lerini herkesin görebilmesi için herkese açık hale getirmeyi veya yalnızca onaylı takipçilerinin görebilmesi için gizli hale getirmeyi tercih edebilir.

Takip talebi gönderme ve bekleme

Şu anda sosyal medyada trend olan belirli bir tweet’i görmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken o Twitter hesabını veya kişiyi takip etmek.

Twitter’ın, takipçiler dışındaki kişilerin diğer kullanıcıların tweetlerini görüntülemesini engelleyen bir gizlilik politikası vardır.

 • Tweetleri göremiyorsanız, bunun nedeni hesabın gizli olmasıdır.
 • Özel korumalı tweet’ler Twitter’ın arama motorlarında bulunmaz.

Özel bir Twitter profilini ve tweet’lerini görmek için önce bir takip isteği gönderin ve diğer kişi tarafından kabul edilmesini bekleyin. O tweeti ancak o zaman görebilirsin. Yalnızca özel bir hesabınız varsa erişebileceğiniz ve retweet simgelerini veya yorumlu retweetleyemeyeceğiniz konusunda bilgilendirilmelisiniz.

Kullanıcılar, yabancılarla karşılaşmaları en aza indirmek ve sağlıklı bir sosyal atmosfer sağlamak için genellikle Twitter hesaplarını gizli tutar. Bir tweet görmek istiyorsanız bir istek gönderin ve kabul edilmesini bekleyin. Korumalı tweetleri yalnızca siz ve takipçileriniz görebilir ve arayabilirsiniz. Korumalı Tweetleri takip etmeden nasıl görüntüleyeceğinizi ve bunlarla ilişkili farklı yöntemleri kontrol edin.

Diğer Twitter uygulaması kullanıcılarının aşağıdaki isteğini kabul ettiğinizde, son tweet’lerinizin tümü görüntülenebilir.

Twitter Gizli hesap Görme 2022 

Twitter, size mahremiyet ve dolayısıyla bilgilerinizi düzenleme olanağı veren bir platformdur. Bazen sadece bazı yakın arkadaşlarınızdan haberdar olmak için hesap açmak isteyebilirsiniz. Bunlar, gizli Tweetler ve kişisel bir hesap kullanmanın kullanıcılar için ideal olduğu durumlardır.

Twitter’da çoğu zaman çok kullanışlı olan basit bir gizlilik özelliği,

 • Twitter Ayarları sekmesine gidin ve Keşfedilebilirlik bölümünü arayın.
 • Burada, diğer kullanıcıların e-posta adresinizi veya telefon numaranızı kullanarak sizi Twitter’da bulup bulamayacağını seçeceksiniz.
 • Kişi, Twitter’a yüklediği kişileri görüntüleyebilir ve yönetebilir veya yüklenen verileri kişinin hesabından kaldırmayı tercih edebilir.
 • Burada, onu kişisel bir hesaba dönüştürmenin yolunu seçmenizi sağlayan Hesap Gizliliği bölümünü bulabilirsiniz.
 • Etkinleştirdikten sonra, yalnızca sizi takip eden takipçiler gönderilerinizi görebilir.
 • Herhangi bir yeni takipçinin/takipçilerin şahsen sizin tarafınızdan onaylanması gerekir.

Genel durumlar — Özel Twitter Hesabı nasıl görüntülenir 2021

Genel durumlarda, Facebook profilinizi Twitter hesabınıza – ya seçim yaparak ya da Twitter’da oturum açmak için bir Facebook hesabı kullanarak – bağlamış olabileceğiniz görülmektedir. Bu kayıt sırasında olan şey, biri Facebook profilinizi ziyaret ettiğinde, onlara Twitter’da da uygun olduğunuzu gösterir. Bundan kaçınmak için :

 • Ayarlar bölümünüze gidin.
 • Ardından Hesap’a gidin
 • Bağlı Hesaplar bölümü tarafından takip edilir
 • Facebook’a gidin ve “Hesabın Bağlantısını Kaldır” seçeneğini seçin.

Üçüncü taraf araçlarını kullanma

Normalde bir kullanıcı Gizlilik ayarlarında tweet’lerini gizli/korumayı ayarladıysa, diğer kişiler/kullanıcı son gönderilerini veya diğer gönderilerini göremez. İnsanlar genellikle yalnızca profil resimlerini ve diğer temel bilgileri görebilir. Kullanıcının attığı tweet sayısı, hesabındaki takipçi ve takipçi sayısı, beğeni sayısı gibi bilgiler .  Ama ben size tweetlerini koruyan diğer kullanıcıların twitter gizli hesap görme yolunu söyleyeceğim.

Açıklama:  Twitter hesabınıza erişmek için etki alanını
kullanmanız gerekir  . Bu güvenlik açığını başarılı bir şekilde yeniden oluşturmak için genellikle aşağıdaki gibi bazı koşullar gerekir: niche.co

 • Korunan Kullanıcının twitter hesabını şu adrese bağlaması gerekir: niche.co
 • niche.co gizli Tweetlere Erişmek için API’yi kullanır.

Twitter Gizli Hesap Görme dair çeşitli adımlar 2022 :

gizli Kullanıcı Tarafı :

 • gizli Kullanıcının hesabı (şimdiki değeri) https://twitter.com/dummysystems
  • Diyelim ki gizli Kullanıcı, tweet’lerini şu şekilde gizli ayarladı: https://twitter.com/settings/safety
  • Şimdi diğer kullanıcı kurban profilini ziyaret etmeye çalıştığında şöyle görünecek
  • https://www.niche.co/get-started
  • Niche’nin hesabınızı kullanmasına izin verin ve/veya Yetkilendirin ve gerisini tamamlayın (e-posta adresinizi onaylama dahil).

Sizin tarafınızda (izleyici tarafı):

 • İzleyicinin twitter hesabı olması gerekiyor ve ayrıca burada hesabı olması gerekli değil  Niche .
 • (Bu durumda kurban https://www.niche.co/api/v1/users/dummysystems adresini ziyaret etmeniz yeterlidir  https://www.niche.co/api/v1/users/[users_twitter], görüntüleyici gizli Kullanıcı Hesabı ile ilgili bazı önemli bilgi açıklamalarını gösterecektir.
 • Ardından, bunun gibi bir şey görene kadar sayfayı aşağı kaydırın /users/52667/posts?accounts=162059
 • Açın, böylece tam URL https://www.niche.co/api/v1//users/52667/posts?accounts=162059
 • Artık siz (izleyici) kurban hesabından gizli Tweetlere Erişebileceksiniz.

===> SONUNDA

Bu makale sayesinde Twitter tarafından gizlilik ayarları ile korunan özel tweetlerin nasıl görüntülendiğini açıklamaya çalıştım . Ayrıca Korumalı Kişisel tweet’leri görüntüleyebileceğimiz çeşitli yöntemler gördük. Üçüncü taraf web sitelerine bağlantılara sahip olmak ve ayrıca çeşitli üçüncü taraf araçları yüklemek gibi yöntemler.

Bu makale sayesinde, sanırım kendimi oldukça netleştirdim. Ancak, durumda, hala devam eden bazı şüpheleriniz var. O zaman lütfen yorumlar bölümünde bana yazın ve her zaman olduğu gibi size yardım etmeye hazırım. Ve ayrıca birçok soru ve probleminizi çözmeye elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

6 thoughts on “Twitter Gizli Hesap Görme 2022 (Güncel)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir