APPLEHABERLER

Dubai Telefon Fiyatları -Güncel 2023 Fiyatları

[geo_headline_2 tag=”h1″ color=””]Dubai Telefon Fiyatları[/geo_headline_2]

Dubai telefon fiyatları araştırması fiyatların Türkiye’de oldukça yüksek olmasından dolayı yapılmaktadır. Yurt dışında telefon fiyatlarının Türkiye’ye kıyasla uygun olması yeni bir telefon almak isteyen kişileri bu ülkelere yönlendirmektedir. Pek çok insan yeni bir telefon almak istediğinde Dubai’yi tercih ediyorlar. Çünkü bu ülkede telefon fiyatları oldukça uygun seviyelerde olarak yer alıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı olan Dubai ekonomik olarak oldukça iyi durumdadır. Bu sayede ülkede enflasyon ve vergi oranları oldukça düşüktür. Bu sayede telefon fiyatlarında da ülkemizden çok daha düşük seviyelerin olduğu görülüyor. Özellikle İphone marka yeni model telefon almak isteyen kişiler bu ülkeye giderek almayı düşünüyorlar. Yol ve konaklama masrafları eklendiğinde dahi telefonun fiyatının daha uygun olduğu görülüyor. Böylece hem yeni bir ülke görülüyor hem de yeni bir telefona sahip olunuyor.

dubai telefon fiyatları

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Dubai İphone Fiyatları[/geo_headline_2]

Dubai İphone fiyatları açısından beklentileri karşılıyor bu ülkede İphone marka olan en son çıkan modeller bile Türkiye’den oldukça aşağıda olması ile dikkatleri çekiyor. Bu sayede İphone tarafından çıkartılan 14 pro max gibi son model olanlar dahi bütçeleri zorlamadan alınabiliyor. Dubai’ye gitmek için pasaporta ihtiyaç duyuluyor. Pasaportunuz olduğu takdirde bu ülkeye giderek istediğiniz telefonu alabiliyorsunuz. Yurt dışından alınan telefonlar pasaporta işletildiğinde Türkiye’deki vergilerden de etkilenmiyorsunuz.

Çok düşük vergiler ödeyerek telefonunuzu Türkiye’de yasal olarak kullanabiliyorsunuz. Dubai her mevsim sıcak ve modern bir emirliktir. Bu sayede yılın her günü gitmekte de sorun bulunmuyor. Ülkemizin Dubai’yle ilişkilerinin sıcak olması sayesinde Türk vatandaşlarının ülkeye girişinde bir sorun yaşanmıyor. Son zamanlarda Dubai’ye giderek telefon almak isteyen kişilerin sayısında artış bulunuyor. Bu artış ile birlikte emirliğe gitmek isteyen kişiler için de turlar düzenleniyor. Siz de bu turlara katılarak emirliğe gidebilir ve istediğiniz telefonu alabilirsiniz.

[geo_alert style=”1″ color=”info” ]ilginizi çekebilir: Xiaomi Ekran Yansıtma Sorunu[/geo_alert]

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Dubai İphone 14 Fiyatları[/geo_headline_2]

Dubai’de telefon fiyatları arasında en fazla İphone 14 fiyatları merak ediliyor. Apple tarafından çıkartılan en son model olarak İphone 14 bir telefondan çok daha fazlası olmayı başarıyor. İletişim için kullanılan bir cihaz olmaktan çıkan telefon ofis çalışmalarınızı dışarıdayken de yapmanızı sağlıyor. Bunun yanında gelişmiş kamerası ile mükemmel fotoğraf ve video çekimleri yapmanızı sağlıyor.

Dubai’de kullanılan para biriminin dirhem olduğu bilinmektedir. Ülkeye telefon almak için yapacağınız ziyaret sırasında paranızı öncelikle dirhem ile değiştirmeniz gerekiyor. Ülkede de her teknoloji mağazasında farklı fiyatlar olabiliyor. Alışveriş yapmadan önce teknoloji mağazalarını dolaşarak bunların fiyatlarını da kıyaslamalısınız. İphone 14 ve diğer modellerin farklı sürümleri bulunuyor. Bunun için renk, hafıza ve sürümden kaynaklı fiyat farklılıkları da görülebiliyor. Emirlikteki İphone 14 fiyatları şu şekilde bulunuyor.

 • iPhone 14 128GB: 3399 AED 
 • iPhone 14 256GB: 3799 AED 
 • iPhone 14 Plus 128GB: 3799 AED 
 • iPhone 14 Plus 256GB: 4199 AED 
 • iPhone 14 Pro 128GB: 4598 AED 
 • iPhone 14 Pro 256GB: 4998 AED 
 • iPhone 14 Pro Max 128GB: 5797 AED 
 • iPhone 14 Pro Max 256GB: 6197 AED 
 • iPhone 14 Pro Max 512GB: 7047 AED 
 • iPhone 14 Pro Max 1TB: 7897 AED 

dubai telefon fiyatları

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Dubai İphone 13 Fiyatları[/geo_headline_2]

İphone’nin geliştirdiği telefon modelleri arasında 13 özellikle ülkemizde yüksek fiyatlarından dolayı yeterli ilgiyi göremiyor. Oysa şık ve zarif görünümü ile çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Yurt dışında bir markanın üst modeli çıktığında eski modellerin fiyatlarında düşüş yaşanıyor. Türkiye’de ise vergiler ve enflasyon nedeniyle beklenen düşüş olmamaktadır. İphone 13 almak isteyen kişiler hala yüksek fiyatları nedeniyle komşu ülkelerde bulunan fiyatları araştırmaya devam etmektedirler. İphone 13 almak istendiğinde Dubai’ye gitmek uygun fiyatıyla oldukça mantıklı bir çözüm sunuyor. Dubai’de bulunan İphone 13 fiyatları şu şekilde bulunuyor ve bütçeler zorlanmadan alınması da mümkün oluyor.

 • iPhone 13: 3,100.00 AED 
 • iPhone 13 Pro Max: 6,899.00 AED 
 • iPhone 13 Pro: 5,899.00 AED 

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Dubai İphone 12 Fiyatları[/geo_headline_2]

Dubai İphone fiyatları Türkiye’den uygun olması ile beklentileri karşılıyor. Bilindiği gibi İphone’nin eski modellerine de güncellemeler gelmektedir. Bu sayede görünüşü eski model olsa da telefon son modelin özelliklerini taşımaktadır. Bu sayede telefona çok yüksek bütçeler ayırmak istemeyen kişiler için İphone’nin 12 modeli uygun fiyatı ile doğru seçim olmaktadır. Kullanıcılarının güvenliğine önem veren firma müşterilerinin bilgilerini kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşmıyor. Bunun yanında telefonları kullanan kişiler izin vermedikçe bilgilerine üçüncü kişiler erişim sağlayamıyorlar. Kişisel bilgilerinin güvenliğine önem veren kişilerin almak istedikleri İphone 12 fiyatları Dubai’de şu şekilde bulunmaktadır.

 • iPhone 12: 2,339.00 AED 
 • iPhone 12 Pro: 2,799.00 AED 
 • iPhone 12 Pro Max: 3,333.00 AED 

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Dubai İphone 11 Fiyatları[/geo_headline_2]

Dubai de İphone fiyatları incelendiğinde en uygun fiyatlı olanların İphone’nin 11 modelinin olduğu görülüyor. 2019 yılında çıkan bu model özellikle ülkemizde çok fazla ilgi görmeye devam ediyor. Bu modelin fiyatı ülkemizde çok yüksek olduğundan yurt dışına çıkarak bütçesine uygun fiyatlarla İphone 11 almak istiyorlar. Telefonun gelişmiş özellikleri ile bir ofise ihtiyaç duymadan tüm işlerinizi istediğiniz yerden yürütmeniz mümkün olmaktadır. İphone 11 fiyatları Dubai’de şu şekilde bulunmaktadır.

 • iPhone 11: 1,899.00 AED 
 • iPhone 11 Pro: 2,699.00 AED 
 • iPhone 11 Pro Max: 3,100.00 AED 

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Dubai’de Telefon Fiyatları[/geo_headline_2]

Dubai telefon fiyatları incelendiğinde İphone modelleri gibi ayrıca Samsung marka olanların da çok uygun oldukları görülmektedir. Samsung marka telefonlarda gelişmiş modelleri ile telefonu bir iletişim aracı olmaktan öteye taşımaktadırlar. Oldukça güzel ve modern bir emirlik olan Dubai aynı zamanda tatil için de oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Telefon fiyatlarından da görüldüğü üzere ülkede fiyatlar oldukça uygun. Böylece ülkeye tatil için gitmek de yüksek bütçelere ihtiyaç duyulmuyor. Siz de uygun fiyatla yeni model telefon almanın yanında ayrıca tatil için bu emirliğe gidebilirsiniz.

Dubai’de telefon fiyatları araştırırken diğer komşu ülkelerde bulunan fiyatları da araştırmakta yarar bulunuyor. Tüm komşu ülkelerde bulunan fiyatları karşılaştırarak sizin için en uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri bünyesinde bulunan Dubai kendi vatandaşları için oldukça iyi yaşam standartlarına sahiptir. Dubai’de bulunan enerji kaynakları ile halkın refah seviyesi yüksek vergi oranları da düşüktür. Bu sayede teknolojik ürünlerin üzerinde bulunan düşük vergiler fiyatlarının makul olmasını sağlıyor. Türkiye’de ise özellikle teknolojik ürünlerde bulunan vergi oranları çok yüksektir. Yüksek vergiler de teknolojik ürünlerin fiyatlarının yüksek olmasına neden oluyor.

 

2 thoughts on “Dubai Telefon Fiyatları -Güncel 2023 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir