ANDROİDÖĞRETİCİ

Telefon Meşgulken Arayanı Görme Xiaomi

[geo_headline_2 tag=”h1″ color=””]Telefon Meşgulken Arayanı Görme Xiaomi [/geo_headline_2]

Telefon Meşgulken Arayanı Görme Xiaomi telefonunun bir özelliğidir. Bu özelliği kullanmak istemeyenler telefonun arama ayarları bölümünden kapatabilir.

Bu özellik sayesinde telefonda biriyle konuşurken eğer başka bir arama gelmişse kimin aradığı rahatlıkla görülebilir. Telefonla konuşurken arayanı görme xiaomi marka telefonu ile hızlı bir şekilde yapılır.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme Xiaomi[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Telefonum Meşgulken Gelen Aramayı Nasıl Görebilirim Xiaomi[/geo_headline_2]

Telefonum meşgulken gelen aramayı nasıl görebilirim Xiaomi marka telefonda diye merak edenlere ilgili cevap detaylı şekilde anlatılmıştır.

Telefon cihaz ayarlarından aktif edip bu özelliği kullanma adımları sırasıyla aşağıda belirtilmiştir.

  • Telefonlarda çağrı bekletme özelliği için ilk önce telefonun ayarlar seçeneğini bulup giriş yapmak gerekir.
  • Daha sonra açılan sayfadan diğer ayarlar bölümüne geçiş yapmak gerekir.
  • Bu menüde arama bekletme seçeneği vardır.
  • Bu özellik aktive edildikten sonra telefondan arayanı görme ve arama bekletme yapılır.

[geo-post target=”false” id=”773″ label=”Önerilen Yazı”]

Arayanı görme özelliği android cihazlarda mutlaka olması gereken bir özelliktir. Xiaomi telefonla konuşurken gelen aramayı görme imkanı sunar. Bu özellik sayesinde konuşurken kimin aradığını görüp konuşmayı ona göre sonlandırmak mümkündür.

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]Xiaomi telefonlarında ahize sesi yükseltme işlemi nasıl yapılır? sorusunu yanıtladık[/geo_alert]

Çağrı bekletme özelliğini aktif etmek bir kaç dakikalık bir işlemdir. Telefon sekmesinde sağ üst kısımda bulunan yere tıkladıktan sonra açılan menü meşgulken arayan numaraları görme imkanı sunar.

Telefonda arama ayarları ve diğer ayarlar bölümünden engelleme ve özel çağrıları kapatma işlemleri de yapılır. Arayan kişinin özel numara olması dahilinde eğer bu özellik bahsi geçen yerden aktive edilmişse arama gerçekleşmediği gibi telefon meşgul çalar.

Biriyle konuşurken başkasının aradığını görme redmi marka telefonun sunduğu bir özelliktir.

[geo_headline_2 tag=”h2″ color=””]Arama Bekletme Nereden Açılır?[/geo_headline_2]

Arama bekletme nereden açılır yada bu işlem telefonda nasıl yapılır sorusunun cevabı aşağıdadır.

Xiaomi arama bekletme, telefonun ayarlar kısmından yapılacağı gibi telefon sekmesinin çağrı ayarları bölümünden de yapılabilir. Telefonun ayarlar bölümünden diğer ayarlara giderek aramayı beklet seçeneğini aktif etmek yeterli olur. Her iki taraftan yapılan işlem arayan kişiye öncelik vererek hatta olan kişiyi beklemeye alır.

Türk Telekom ve diğer operatörlerde bulunan bu özelliği telefonun kendisinden yapmak daha güvenlidir. Xiaomi telefonlarda yer alan bu özellik hemen hemen bütün telefonlarda vardır.

Xiaomi telefon meşgulken arayanı görme imkanı sunarak daha rahat görüşme yapmayı sağlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir